X
Produkt bol pridaný do objednávky.

Pingpongové stoly

Stolný tenis je obľúbená zábava, pri ktorej navyše robíme niečo pre svoju kondíciu a zdravie. Ponúkame vám pingpongové stoly dovnútra i pre vonkajšie použitie. Pingpongový stôl sa dá ľahko zložiť, takže oceníte, že šetrí priestor. Vyberte si kvalitný stôl na stolný tenis podľa vašich požiadaviek. Chcete hrať doma s rodinou? Potrebujete odolný stôl do kempov? Máme dokonca aj stoly, spĺňajúce kritériá pre nadnárodné súťaže. Prezrite si ponuku, u nás si vyberie každý.


  • Druhy katalógu
    • Obrázkový výpis

Stôl na stolný tenis Sponeta S1-12i - z…

  • 199,40 EUR Cena s DPH
 ks

Dostupnosť produktov do 10 dnů

Stôl na stolný tenis Sponeta S1-12i - zelený stôl s pojazdom rozmer stola je 274 x 15…Čo je dôležité, keď vyberáme pinpongový stôl? Kvalitná hracia doska a konštrukcie. U nás sú k dostaniu lacnejšie stoly pre domácu hru aj stoly vo veľmi kvalitnom prevedení. Určite oceníte pojazd, vďaka ktorému sa pri presúvaní nenadriete. Aby bol stôl stabilný, kolieska sa dobrzďují. Významným kritériom pri výbere pingpongového stola je možnosť zloženia. Keď zrovna nemáte protihráča, zdvihnete jednu dosku a môžete trénovať sami. Pre tento šport sú nevyhnutné kvalitné pingpongové rakety.

Na vonkajšie použitie u nás nájdete pinpongovou stoly s odolnou hracou doskou aj rámovou konštrukciou. Na stôl môže pôsobiť slnko, dážď i vietor. Stoly nie je nutné skladať dovnútra, zostávajú vonku aj v zime. Vašich priateľov zabaví aj stolný futbal alebo je pozvite na vlastný biliard.

© 2020, VYPREDAJE.NET – všetky práva vyhradené

Prehlášenie o prístupnosti | Mapa stránok

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | E-shop vytvořen na B2C Brána | XHTML 1.0